Ремонт житла

Першочерговий ремонт жилих будинків і квартир та забезпечення паливом.

Першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, що мають на це право згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», проводиться відповідно до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою КМУ від 08.10.1992 р. № 572 «Про механізм впровадження Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”».

Проведення безоплатного капітального ремонту регулюється постановою КМУ від 20.05.2009 р. № 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, як мають на це право».

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГУ З РЕМОНТУ ЖИТЛА

1) Подати до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за місцем постійного проживання і реєстрації письмову заяву за встановленою формою та Пакет документів:

  • копія посвідчення учасника бойових дій;
  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
  • копія довідки про склад сім’ї з ЖЕО.

2) Орган виконавчої влади призначає комісію для обстеження будинку або квартири.

3) Не пізніше ніж у місячний строк після подання заяви комісія проводить обстеження, надає висновки.

4) Орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування приймає рішення про проведення безоплатного капітального ремонту на підставі результатів обстеження комісією будинку або квартири – не пізніше ніж у місячний строк з дати подачі заяви.