Послуги зв’язку

Послуги зв’язку

Встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів (оплата у розмірі 20 % тарифів вартості основних та 50 % – додаткових робіт). Абонементна плата за користування телефоном встановлюється у розмірі 50 % затверджених тарифів.

Пільга щодо абонементної плати за користування телефоном надається за умови перейменування абонемента на особу, яка має право на пільги.

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГУ НА ПОСЛУГИ ЗВ’ЯЗКУ

1) Звернутися до органу соціального захисту за місцем проживання для включення до реєстру пільговиків із Пакетом документів:

  • копія посвідчення учасника бойових дій;
  • копія паспорта;
  • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.

При собі мати оригінали зазначених документів. За необхідності отримати довідку-дозвіл про оформлення пільги за фактичним місцем проживання.

2) Звернутися до постачальника/надавача послуг зв’язку (вузол зв’язку тощо) із заявою про оформлення пільги, Пакетом документів (див. п. 1.), квитанціями про сплату за послуги звязку та довідкою-дозволом про оформлення пільги за фактичним місцем проживання (за необхідності). При собі мати оригінали зазначених документів.

3) Отримати позитивне рішення організації – постачальника відповідних послуг (позначку в договорі) та внести зміни у відповідні нарахування.