Оздоровлення та відпочинок дітей один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій…

ДІТИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції мають право на оздоровлення та відпочинок в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку (не менше 21-го дня).

      Оздоровлення та відпочинок зазначених категорій дітей згідно зі змінами до ст. 24 Закону здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ та організацій, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел.

       Відповідно до змін, внесених до ст. 1 Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» такими, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, визнані:

  • діти осіб, визнаних учасниками бойових дій;
  • діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції;
  • діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту;
  • діти, зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.

При вирішенні питання щодо першочерговості оздоровлення та відпочинку дітей враховується соціальний статус дитини і матеріальне становище сім'ї, у якій вона виховується.

           По питанню отримання путівок на оздоровлення потрібно подбати заздалегідь, десь в березні 2016 року, щоб не стояти в чергах.

             http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/375-17/paran19#n19

Департамент освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради

Поштова адреса:18000, Черкаська область, м. Черкаси, вул. Гоголя, 251

Сайт: http://www.ogp.ck.ua

E-Mail: uprosv@2upost.com

 

Відділи освіти райдержадміністрацій Черкаської області ви можете знайти за посиланням

 

https://ck.isuo.org/ru/authorities/view/id/249