Ремонт житла. Пільги членам сім’ї загиблого

Ремонт житла. Пільги членам сім’ї загиблого

Члени сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій мають право на такі пільги щодо ремонту житла:
– Позачерговий безплатний капітальний ремонт власних жилих будинків;
– Першочерговий поточний ремонт жилих будинків і квартир.

Проведення безоплатного капітального ремонту регулюється постановою КМУ від 20.05.2009 р. No 565 «Про затвердження Порядку проведення безоплатного капітального ремонту власних житлових будинків і квартир осіб, що мають право на таку пільгу, а також першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, які мають на це право».

Першочерговий поточний ремонт житлових будинків і квартир осіб, що мають на це право згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», проводиться відповідно до Правил користування приміщеннями житлових будинків і гуртожитків, затверджених постановою КМУ від 08.10.1992 р. No 572 «Про механізм впровадження Закону України “Про приватизацію державного житлового фонду”».

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГУ З РЕМОНТУ ЖИТЛА:

1. Подати до органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування за місцем постійного проживання і реєстрації письмову заяву за встановленою формою та Пакет документів ( перелік нижче).

2. Орган виконавчої влади призначає комісію для обстеження будинку або квартири.

3. Не пізніше ніж у місячний строк після подання заяви комісія проводить обстеження, надає висновки.

4. Орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування приймає рішення про проведення безоплатного капітального ремонту на підставі результатів обстеження комісією будинку або квартири – не пізніше ніж у місячний строк з дати подачі заяви.

Пакет документів :
– копія посвідчення “Член сім’ї загиблого”;
– копія паспорта;
– копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
– копія довідки про склад сім’ї з ЖЕО.