Послуги зв’язку. Пільги членам сім’ї загиблого

Послуги зв’язку. Пільги членам сім’ї загиблого

Члени сім’ї загиблого (померлого) учасника бойових дій мають право на такі пільги у сфері послуг зв’язку:

– Позачергове користування всіма послугами зв’язку та позачергове встановлення на пільгових умовах квартирних телефонів (оплата у розмірі 20 % тарифів вартості основних та 50 % – додаткових робіт).
– Абонементна плата за користування телефоном у розмірі 50 % затверджених тарифів (надаються з 01.07.2015 р. за умови, що розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на 1 особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (1710 грн на місяць у 2015 році)).

Для реалізації права на пільгу потрібно звернутись до відповідного органу соціального захисту населення для оформлення пільги, а після цього – до постачальника/надавача відповідних послуг із заявою, до якої додати копію посвідчення “Член сім’ї загиблого”.

ЯК ОТРИМАТИ ПІЛЬГУ НА ПОСЛУГИ ЗВ’ЯЗКУ:

1. Звернутися до органу соціального захисту за місцем проживання для включення до реєстру пільговиків із Пакетом документів 7.5 (див. перелік нижче). При собі мати оригінали зазначених документів. За необхідності отримати довідку-дозвіл про оформлення пільги за фактичним місцем проживання.

2. Звернутися до постачальника/надавача послуг зв’язку (вузол зв’язку тощо) із заявою про оформлення пільги, Пакетом документів (нижче), квитанціями про сплату за послуги звязку та довідкою-дозволом про оформлення пільги за фактичним місцем проживання (за необхідності). При собі мати оригінали зазначених документів.

3. Отримати позитивне рішення організації-постачальника відповідних послуг (позначку в договорі) та внести зміни у відповідні нарахування.

Пакет документів :
– копія посвідчення “Член сім’ї загиблого”;
– копія паспорта;
– копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;
– інші документи, що підтверджують право на податкову соціальну пільгу.